آموزش رشته ها - دو

قبلی
آموزشگاه آریان شبکه
آموزشگاه آریان شبکه
مشاهده
 آموزش حرفه ای هلو آموزش حرفه ای هلو آموزش حرفه ای هلو
آموزش حرفه ای هلو در آموزشگاه آریان شبکه،
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 آموزش ETABS آموزش ETABS آموزش ETABS
آموزش ETABS
جمعه دهم شهریور ۹۶
 آموزش حرفه ای  شبکه آموزش حرفه ای  شبکه آموزش حرفه ای شبکه
اهمیت شبکه های رایانه ای بر کسی پوشیده نیست. در جهان امروز، رایانه ای به عنوان یک وسیلة‌ مجرد،به تنهایی نمی تواند به طور کامل مفید واقع شود و بازدهی کامل داشته باشد آنچه به رایانه اهمیتی فراتر از سابق می بخشد نقش آن در ارتباطات و انتقال دریای عظیمی از اطلاعات گوناگون است. هرچه زمان می گذرد حجم اطلاعات که انسان با آن سر و کار دارد بیشتر و بیشتر می شود. شبکه های رایانه ای امروزی، فصل نوینی در انفورماتیک گشود . و نزدیک است مفهوم دهکدة‌ جهانی راتحقیق بخشد. با توجه به رشد و استفادة‌ روز افزون از شبکه های رایانه ای همه روز نیاز بیشتری جهت یادگیری این شاخه بسیار مهم و کاربردی احساس می شود.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 آموزش حرفه ای سخت افزار (کامپیوتر - لپ تاب) آموزش حرفه ای سخت افزار (کامپیوتر - لپ تاب) آموزش حرفه ای سخت افزار (کامپیوتر - لپ تاب)
امروزه کامپیوتر در راس در تمامی قسمتهای زندگی افراد رسوخ کرده است وهرگز نمی توان نقش غیر قابل انکار ان را نادیده گرفت. از این رو بسیاری از افراد جامعه دارای کامپیوتر شخصی و یا لپ تاپ هستد. یادگیری تعمیرات این وسایل نقش بسیار مهمی در درآمد زایی و ایجاد یک کسب وپیشه پر رونق را دارد.لذا اهمیت یادگیری آن بسیار ضروری و حایز اهمیت است.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 آموزش  تخصصی  3DMAX  آموزش  تخصصی  3DMAX آموزش تخصصی 3DMAX
آموزش حرفه ای 3DMAX از صفر تا صد
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
شرکت سازنده