menusearch
aryan-shabakeh.com

اموزش برنامه نویسی اندروید

قبلی
آموزشگاه آریان شبکه
آموزشگاه آریان شبکه
مشاهده
یکشنبه دوازدهم شهریور ۹۶
(0)
(0)
اموزش برنامه نویسی اندروید

 ​آموزش برنامه نویسی اندروید -آموزشگاه آریان شبکه
چرا برنامه نویسی اندروید؟

برنامه نویسی یکی از رشته های خلاق و بسیار پردرآمد است .در تمامی کشورهای پیشرفته یکی از پردرامدترین مشاغل برنامه نویسی می باشد.
با گسترش گوشی های هوشمند و فراگیر شدن ان در تمام دنیا و همچنین استفاده روز افزون از تبلتها وتلویزیونهای هوشمند  مثل سونی، سامسونگ، ال جی، موتورولا، اچ تی سی ...  و مچنین ایجاد روز افزون فروشگاه های اینترنتی نظیر آمازون و ایی بای و علی بابا و... در آمریکا و چین و همچنین دیجی کالاو  شیکسون و  مدیسه  و غیره در ایران  نیاز فراوانی به ایجاد اپلیکیشن های مرتبط احساس می شود و برنامه نویسی اندروید  عامل بسیار مهمی در گشترش و پیشرفت این اپلیکیشنها به حساب می اید.لذا بازار کار در این زمینه همواره داغ و پر طرفدار است.
برنامه اندروید توسط اندی رابین ساخته شد و در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از مهمترین و محبوب ترین سیتمهای عامل گوشه های هوشمند و تبلت ها گردید.پس از مدتی شرکت اندی رابین توسط غول دنیای اینترنت یعنی گوگل خریداری شد و جهشی عظیم در ان بوجود امد.

برنامه نویسی اندروید-آموزشگاه آریان شبکه
 

نکات جالب درمورد برنامه نویسی اندروید

1-بیشتر شرکتهایی که در حوزه برنامه نویسی و ای تی فعالیت می کنند بیش از مدرک تحصیلی ، بدنیال توانایی برنامه نویسی در پرسنل تحت خدمتشان هستند  تجربه  پرسنل  در این کار  برای کارفرمایان نقش مهمی ایفا می کنند  . پس با این تفاسیر اگر نگرانی در خصوص اشتغال دارید  و یا هم اکنون  در رشته دیگری که مربوط به  این فناوری نیست تحصیل می‌کنید، بهتر است که در این خصوص نگران نباشید؛ زیرا شما با یادگیری برنامه نویسی اندروید قادر خواهید بود تا در کنار  فراگیری آن به ادامه تحصیل خود نیز  بپردازید  و برای خود درامدی پایدار و روز افزون فراهم سازید. اگر همچنین بیکار هستید و یا به دنبال شغل مناسبی می گردید . یادگیری برنامه نویسی اندروید گزینه بسیار مناسبی برای اینده شغلی شما می باشد.
2- دومین نکته مهم  برای ترغیب شما به فراگیری برنامه نویسی اندروید اینست که شما برای بدست اوردن این  شغل نیاز به داشتن دفتر و پرسنل و متحمل شدن هزینه ای زیاد نیستید یک کامپیوتر و یک اینترنت پرسرعت تمامی نیاز های شما را براحتی براورده می کند محل کار شما می تواند در ابتدای کار همان منزل شما باشد و بعد از اینکه به اصطلاح کار شما گرفت می توانید برای خود دفتر مناسب به همراه پرسنل مورد نیاز فراهم سازید.


آموزشگاه آریان شبکه -برنامه نویسی اندروید

اخرین نکته :

با وجود تمام محسناتی که در مورد برنامه نویسی اندروید گفته شد باید متذکر شوم که برنامه نویسی کار ساده ای نیست و پیچ و خم ها و سختیهای  خاص خود را دارد و نباید فکر کنید که می توانید بسادگی تمامی ظرافتهای ان را بسرعت فرا گیرید. برای موفق شدن و بدست اوردن درامدی پایدار  و عالی باید صبر و تحمل و استقامت داشته باشید.
پیمان همدانچی

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده